Neboj se

Jsem obyčejný kluk, co miluje knihy, horror a divnou kulturu.

 

Odjakživa mě lákalo založit si blog a psát o tom, co mě baví, o každodenních útěcích mimo realitu do děs nahánějících míst - od záhadné planetky LV-426 skrývající jedno smrtelné tajemství, přes rumunské hory zahalené karmínovým oparem, až po ztracené město R’lyeh ležící na dně oceánu, kde cosi dříme a vyčkává. Na podobná místa jsem se často vydával s knížkou v ruce, někdy klikáním na myš a jindy zase posouváním plastových figurek po rozložené herní mapě na stole. Jenomže léta utíkala a ze všemožných odkladů a pochybností o sobě samém, jsem na svůj sen tak nějak pozapomněl, a pozornost směřoval tak, abych hlavně příliš nevybočil z nalajnovaného života.

Taková pitomost. Čeho jsem se vlastně celou tu dobu bál? Posměchu? Neúspěchu? A není to vlastně všechno jedno? Konec nás čeká přece všechny stejný, a já věřím tomu, že na smrtelné posteli budu litovat pouze toho, co jsem nikdy nezkusil, protože jsem měl strach.

Takže...

 Pokud tam ty, kolosální průsere, někde koukáš zpoza rohu, tak tě vítám s otevřenou náručí! 

PS: Naopak chci, abyste strach zažili vy! Abyste cítili, jak se vám po zádech plíží něco černého, lepkavého a hladového, zatímco konečky prstů netrpělivě otáčíte jednu stránku za druhou. Ale hlavně chci, abyste se dobře bavili.

Slibuji, že to bude pekelná jízda!

Kuba 

 
moje logo.JPG

Blog, knihy, horror, kultura

©2020 by Divnej buk. Proudly created with Wix.com